Víkend plný chutí a pohody: Pezinské vínne pivnice a dvory

Pezínske vínne pivnice a dvory

Pozývame vás na jedinečný zážitok, Pezinské vínne pivnice a dvory, ktorý spojí milovníkov vína a histórie v malebnom mestečku Pezinok. Po ročnej prestávke sa opäť otvárajú brány pezinských vinárov, aby vám predstavili svoje vinárske umenie.

Kulisy historického Pezinka

Prejdite sa širším centrom mesta, kde vás čakajú rozličné zastávky. Členovia Združenia pezinských vinohradníkov a vinárov sú pripravení ponúknuť vám to najlepšie z ich bohatej ponuky. Okrem skvelého vína uvidíte aj historické pamiatky, ktoré Pezinok skrýva.

Vstupenky a ceny

Zažite túto výnimočnú udalosť na vlastnej koži. Cena vstupenky pre jednotlivca je 41 €, zatiaľ čo párová vstupenka vyjde na 59 €. Každá vstupenka zahŕňa:

  • Degustačný pohár s ryskou
  • Sprievodcu degustátora s mapou
  • Dva bonusové kupóny na nákup vína, každý v hodnote 4 €
  • Štartovací balíček s 55 degustačnými žetónmi

Výber vzoriek

Samotný vinár určuje počet žetónov potrebných za ochutnávku každého vína. Výber sa odvíja od kategórie a kvality ponúkaného vína.

Predaj a výdaj vstupeniek

Zabezpečte si svoje miesto na tomto nezabudnuteľnom podujatí. Vstupenky môžete zakúpiť online na portáli zavinom.sk alebo osobne v Malokarpatskom múzeu v Pezinku. Výdaj predzakúpených vstupeniek bude prebiehať v špecifikované dni pred podujatím a tiež v deň samotného eventu.

Doplnkové žetóny

Ak by vám degustačné žetóny z prvého balíčka nestačili, je možné dokúpiť si ďalšie. Balíček desiatich žetónov vás vyjde na 3 € a je dostupný na určených miestach.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť vychutnať si jedinečnú atmosféru a kvalitné domáce vína, ktoré Pezinok ponúka. Tešíme sa na vašu návštevu!

Pezínske vínne pivnice a dvory
Pezínske vínne pivnice a dvory